Sledovať seriál Eine schrecklich nette Familie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Eine schrecklich nette Familie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, sitcom Eine schrecklich nette Familie na PRO7!
  Sledovať Eine schrecklich nette Familie online
Žáner:
komedie, sitcom
Réžia:
Arlando Smith
Hrajú:
Ed O'Neill (Al Bundy), Katey Sagalová (Peggy Bundy), David Garrison (Steve Rhoades), Amanda Bearseová (Marcy Rhoades), Christina Applegateová (Kelly Bundy), David Faustino (Bud Bundy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Velká láska, potyčky a sladké smiřování.

Příběh o nefungující rodině Ala Bundy se odehrává na chigaském předměstí. Al Bunda kdysi skvělý hráč amerického fotbalu (rozehrávač) na střední škole, nyní chudý prodavač bot. jeho žena Peggy královna krásy ze střední školy, nyní "žena v domácnosti". A jejich povedené děti Kelly a Bud, tvoří tak skvělý sitcom. Tento kvartet doplňují ještě sousedé Steve a Marcy Rhodesovi.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všetky videá relácií televízie PRO7 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski