Sledovať seriál Dvojičky online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Dvojičky online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 987 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi, sci-fi, akční Dvojičky na !
  Trailer k filmu Dvojičky   Sledovať Dvojičky online
Žáner:
komedie, krimi, sci-fi, akční
Réžia:
Ivan Reitman
Hrajú:
Arnold Schwarzenegger (Julius Benedict), Danny DeVito (Vincent Benedict), Kelly Prestonová (Marnie Mason), Chloe Webbová (Linda Masonová), Bonnie Bartlettová (starý Mary Ann Benedict), Trey Wilson (Beetroot McKinley)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Víte jaké to je, když ve 30 letech zjistíte, že máte dvojče? A ještě ke všemu je úplně jiné než vy?

O dvojičkách sa hovorí, že ich vie bezpečne rozoznať iba vlastná matka. S pdobnosťou týchto dvoch mužov však nebude mať problémy nikto. Ak máte tridsať a práve sa dozviete, že niekde na tomto svete je niekto, kto je taký istý ako vy, musí to byť vzrušujúce. Ak sa vám ho však podarí nájsť a vyzerá celkom inak, je to ešte vzrušujúcejšie. Nikto by to o nich nepovedal, ale fakt je jednoducho fakt. Julius a Vincent sú jednoducho dvojičky...
Hodnocenie:
60 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski