Sledovať seriál Doktor Martin online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Doktor Martin online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, drama, romantický, zdravotnictví Doktor Martin na ČT1!
  Sledovať Doktor Martin online
Žáner:
komedie, drama, romantický, zdravotnictví
Réžia:
Ben Bolt
Hrajú:
Martin Clunes (Dr Martin Ellingham), Caroline Catzová (Louisa Glasson), Lia Williamsová (Edith Montgomery), Stephanie Coleová (Joan Norton), Ian McNeice (Bert Large), Joe Absolom (Al Large)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Úspěšný londýnský chirurg Martin Ellingham se rozhodne dát vale městu i kariéře a odchází na venkov do ospalé vesnice Cornish, aby se zde působil jako praktický lékař. Má sice skvělé chirurgické schopnosti, ale naprosto mu chybí schopnost komunikovat s lidmi, což jeho novým pacientům brzy začne jít na nervy. Navíc je v ordinaci zmatek po jeho předchůdci, lékařské vybavení je neopravitelné a v záznamech o pacientech panuje nepořádek. "Korunou" jeho nové praxe je ovšem Elaine Denhamová, nejneschopnější sekretářka v kraji, kterou zdědil po svém předchůdci.
Hodnocenie:
82 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski