Sledovať seriál Dokik online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Dokik online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 100 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1218 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Dokik
  Sledovať Dokik online
Žáner:
Drama, Komedie, Sitcom, Thriller
Réžia:
John Inwood
Hrajú:
Zach Braff (Dr. John 'J.D.' Dorian), Sarah Chalkeová (Dr. Elliot Reid), Donald Faison (Dr. Christopher Turk), Neil Flynn (vrátný), Ken Jenkins (Dr. Bob Kelso), John C. McGinley (Dr. Perry Cox)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Mladý J. D. právě dostudoval medicínu a nastupuje do nemocnice. Jak se popere s nedostatkem zkušeností, svéráznými pacienty, cynickými šéfy a sympatickou kolegyní?

Seriál se soustředí na bizarní zkušenosti novopečeného lékařského praktikanta Johna "JD" Doriana. Při jeho práci v nemocnici přeplněné nepředvídatelnými existencemi se dostává do spousty vtipných situací. Ať už se potýká se svými kolegy, nadřízenými či pacienty, vždy je o zábavu postaráno. Humor a tragédie se tu však mohou kdykoli setkat a vy nikdy nevíte, kde končí legrace a jde do tuhého. Velmi často se v průběhu děje dostáváme dovnitř JDho hlavy a vidíme jeho představy, vzpomínky či sny. Navíc nás každou epizodou JD provází jako vypravěč a slyšíme jeho myšlenky a úvahy.
Hodnocenie:
82 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski