Sledovať seriál Divoký anděl online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Divoký anděl online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1030 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online Drama, Hudba & Umění, Komedie, Romantický, Telenovela Divoký anděl na RELAX!
  Sledovať Divoký anděl online
Žáner:
Drama, Hudba & Umění, Komedie, Romantický, Telenovela
Réžia:
Gaita Aragona, Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
Hrajú:
Natalia Oreiro (Carlitos' / ...), Facundo Arana (Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo), Verónica Vieyra (Victoria 'Vicky' Di Carlo Rapallo), Lydia Lamaisonová (Dona Angélica viuda de Di Carlo), Victoria Onetto (Adelina 'Lina' de Solo), Norberto Díaz (Damián Rapallo)
Krajina:
Argentina
Rok výroby:
1998
Popis:
Příběh chudé dívky Milagros /Mili/, která vyrostla v klášteře jako sirotek.

Divoká a křehká - to je Milagros - dívka sirotek, kterou vychovaly jeptišky v klášteře. Začne pracovat v domě svého otce Federica, aniž by tušila, že je jeho dcerou. Zamiluje se do Federicova nevlastního syna Iva a začíná příběh plný intrik, žárlivosti, nenávisti, ale také osudové lásky....
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
RELAX RELAX Archív a všetky videá relácií televízie RELAX online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski