Sledovať seriál Die Landärztin - Schicksalswege online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Die Landärztin - Schicksalswege
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
drama, romantický
Réžia:
Peter Sämann
Hrajú:
Christine Neubauerová (Dr. Johanna Lohmann), Johanna von Koczianová (Marie), Siegfried Rauch (Fritz), August Schmölzer (Leo Bergmeier), Sven Martinek (Daniel Winterberg), Judith Richterová (Verena Straussberger)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Převzít praxi vesnického lékaře není pro městskou ženu snadné, zejména když si znepřátelí nejmocnějšího muže v kraji.

Takmer rok uplynul od času, čo Johanna Lohmann z Mníchova praktizuje svoju lekársku prax v rakúskom vidieku. Po tom, čo zažila problém s otráveným mliekom v prvom filme, teraz celá dedina čelí ohrozeniu z nákazy besnotou. Napätie nepodporuje ani vzťah medzi Johannou a miestnym veterinárom. V každom prípade sa na malom chlapcovi z dediny objavujú typické príznaky smrtiacej infekcie a lekárke nezostáva nič iné, ako situáciu vyriešiť a okamžite sa pustiť do boja so zákernou chorobou.
Hodnocenie:
44 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski