Sledovať seriál Die Landärztin - Schicksalswege online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Die Landärztin - Schicksalswege online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantický Die Landärztin - Schicksalswege na !
  Sledovať Die Landärztin - Schicksalswege online
Žáner:
drama, romantický
Réžia:
Peter Sämann
Hrajú:
Christine Neubauerová (Dr. Johanna Lohmann), Johanna von Koczianová (Marie), Siegfried Rauch (Fritz), August Schmölzer (Leo Bergmeier), Sven Martinek (Daniel Winterberg), Judith Richterová (Verena Straussberger)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Převzít praxi vesnického lékaře není pro městskou ženu snadné, zejména když si znepřátelí nejmocnějšího muže v kraji.

Takmer rok uplynul od času, čo Johanna Lohmann z Mníchova praktizuje svoju lekársku prax v rakúskom vidieku. Po tom, čo zažila problém s otráveným mliekom v prvom filme, teraz celá dedina čelí ohrozeniu z nákazy besnotou. Napätie nepodporuje ani vzťah medzi Johannou a miestnym veterinárom. V každom prípade sa na malom chlapcovi z dediny objavujú typické príznaky smrtiacej infekcie a lekárke nezostáva nič iné, ako situáciu vyriešiť a okamžite sa pustiť do boja so zákernou chorobou.
Hodnocenie:
44 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski