Sledovať seriál Diagnoza morderstwo online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Diagnoza morderstwo online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online krimi, mysteriózní, drama, thriller Diagnoza morderstwo na TV6!
  Sledovať Diagnoza morderstwo online
Žáner:
krimi, mysteriózní, drama, thriller
Réžia:
Alan Myerson
Hrajú:
Dick Van Dyke (Dr. Mark Sloan), Scott Baio (Dr. Jack Stewart), Victoria Rowellová (Amanda Bentley-Livingston), Barry Van Dyke (detektiv Steve Sloan), Michael Tucci (Norman Briggs), Delores Hallová (sestra Delores Mitchell)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993-1994
Popis:
Dr. Mark Sloan je svérázný vrchní lékař nemocnice v Los Angeles. Má zvláštní koníček, kterým je vyšetřování vražd. V případech, které si žádají medicínské znalosti, spolupracuje s místním policejním oddělením, kde pracuje jako detektiv jeho syn Steve. Mark Sloan je kriminalista-amatér, který ovšem díky svému hlavnímu povolání může být detektivům vždy prospěšný. Dr. Sloan je bizarní postavou, jež v nemocnici běžně provádí podivné věci jako je třeba jízda na kolečkových bruslích. Pomáhá pacientům, zaučuje mladé doktory a zároveň v něm kolují kriminalistické geny, které zdědil po otci a dědečkovi.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
TV6 TV6 Archív a všetky videá relácií televízie TV6 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski