Sledovať seriál Čierne vdovy online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Čierne vdovy online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1030 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Čierne vdovy na !
  Sledovať Čierne vdovy online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Radek Bajgar
Hrajú:
Dana Batulková, Pavla Beretova, Filip Blažek, Jitka Čvančarová, Jan Hájek, Marek Lambora
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2019
Popis:
Renata dáva svojmu manželovi Mirkovi druhú šancu a Johana víťazí nad Annou Karolínou. Jedine Veronika sa nechce zmieriť so svojou životnou situáciou a presviedča kamarátky, aby svoj sen o novom živote nevzdávali. Jej neuvážený telefonát osudovo zamieša budúcnosťou všetkých troch žien a zdá sa, že zničí všetko, čo doteraz vybudovali. Tri obyčajné ženy. Kto by od nich čakal, že zosnujú vraždu svojich manželov? Renatu, Johanu a Veroniku, tri atraktívne ženy v najlepších rokoch, spája nielen priateľstvo a firma, kde pracujú ich manželia, ale aj ich spoločná vražda, ktorú naplánovali a vykonali. Vdovy sa tešia na získanú slobodu, bohatstvo i privilégiá, ale ich predstavy nového, spokojného a finančne zabezpečeného života sa zrazu prestanú napĺňať. Cestu k šťastiu im začnú komplikovať rôzne prekážky. Nielen tie, ktoré predpokladali, že vzniknú počas vyšetrovania úmrtia ich manželov dôsledným brnianskym kriminalistom Olinom Nekulom, ale aj ďalšie šokujúce problémy a komplikácie, ktoré rozhodne neočakávali. Napríklad, že jeden z manželov atentát prežije.
Hodnocenie:
58 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski