Sledovať seriál Big Ben: Velký filmový sen online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Big Ben: Velký filmový sen online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online krimi Big Ben: Velký filmový sen na !
  Sledovať Big Ben: Velký filmový sen online
Žáner:
krimi
Réžia:
Wolfgang F. Henschel
Hrajú:
Ottfried Fischer (Kommisar Benno Berghammer), Katharina Abtová (Nadine Richter), Florian Martens (Osso Toregger), Karin Thalerová (Wally Toregger), Marie-Lou Sellemová (Shanna Moser), Götz Otto (Cary Cocker)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Velké zločiny potřebují velkého kriminalistu. Největší ze všech je Ben - nebo alespoň nejtěžší...

Městečko Tölz vypadá tak idylicky a spořádaně, až se zdá, že v něm není zapotřebí ani policejní stanice. Stačí však poodhrnout kulisy, a objeví se rozbujelý zločin a korupce. A to je právě práce pro policistu. Pro velkého policistu. A stěží byste našli většího, než je policejní inspektor Benno, přezdívaný Big Ben. Benno má dvě velké vášně: spravedlnost a - jídlo. První vášeň zcela uspokojuje jeho zaměstnání, na uspokojení té druhé pečlivě dohlíží jeho matka.
Hodnocenie:
71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski