Sledovať seriál Bez vědomí online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Bez vědomí online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 96 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1195 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Bez vědomí
  Sledovať Bez vědomí online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Ivan Zachariáš
Hrajú:
Tatiana Pauhofová (Marie 6 dílů, 2019), Ivan G'Vera (Jizva 6 dílů, 2019), Jan Vlasák (6 dílů, 2019), Lenka Vlasáková (6 dílů, 2019), Martin Hofmann (5 dílů, 2019), Eugen Libezniuk (4 díly)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2019
Popis:
Rok 1989. Marie je profesionální houslistka, která před 12 lety se svým mužem, pronásledovaným disidentem Viktorem, uprchla z totalitního Československa do Británie. Teď se ale vítr začíná pomalu obracet a ve vzduchu visí změna. Marie by toho ráda využila a po letech konečně navštívila svou rodinu. Jenže brzy po návratu do Prahy se ukazuje, že to byla osudová chyba. Viktor za dramatických okolností zmizí a není jisté, zda je vůbec naživu. Marie chce za každou cenu zjistit, co se s ním stalo. Co když však není na pravdu připravena? Ukazuje se totiž, že Viktora nehledá jen ona, ale i tajné služby několika států. A čas utíká čím dál rychleji, protože pád železné opony se blíží...
Hodnocenie:
88 %
Sletujte na:
HBO3 HBO3 Archív a všetky videá relácií televízie HBO3 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski