Sledovať seriál Agent online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agent online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 96 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1098 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Agent
  Sledovať Agent online
Žáner:
Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Tim Matheson
Hrajú:
Jeffrey Donovan (Michael Westen), Gabrielle Anwarová (Fiona Glenanne), Bruce Campbell (Sam Axe), Sharon Glessová (Madeline Westen), John Mahoney (Management), Tricia Helferová (Carla)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007-2009
Popis:
Když špióni dostanou padáka, rozčílí se.

Agent CIA sa uprostred misie v Nigérii dozvie, že sa z neznámeho dôvodu ocitol na čiernej listine. Je odstrihnutý od finančných zdrojov, nikto z jeho kontaktov sa k nemu nepozná, akoby posledných 15 rokov pre agentúru vôbec nepracoval. Kým nezistí, kto a prečo ho označil za nežiaduceho, je doslova odpísaný.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski