Sledovať seriál Agathe: Všechno nebo nic online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agathe: Všechno nebo nic online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Všechno nebo nic na !
  Sledovať Agathe: Všechno nebo nic online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Helmut Metzger
Hrajú:
Ruth Drexelová (Agathe), Hans-Peter Korff, Maximilian Krückl, Gunter Berger, Miguel Herz-Kestranek, Sonja Kirchbergerová
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Agathe je vášnivá amatérska kriminalistka, ktorá pchá nos aj tam, kde nemá.

Amatérska kriminalistka Agathe Heilandová vyhrá v krížovkárskej súťaži exkluzívny pobyt pre dve osoby v päťhviezdičkovom kúpeľnom hoteli v Tirolsku. Samozrejme, že sa tam vyberie so svojím priateľom Corneliusom Stingermannom. Jej neomylný vnútorný radar ju okamžite upozorní na manželov von Klierovcov. Obchodník Conrad von Klier pricestoval do hotela za oddychom a relaxom spolu s atraktívnou manželkou Marion a svojím mladým asistentom Berndom Teubnerom, o ktorom netuší, že je milencom jeho ženy. Agathe však vycíti, že niečo nie je v poriadku. Keď sa strhne prudká hádka medzi Conradom a krupiérkou Violou, zdá sa, že sa nemýli. A ešte tej noci niekto Violu zavraždí na dámskych toaletách. Komisár Krefeld, ktorý je v hoteli spolu s priateľkou Rosi Ballmanovou, sa ujíma vyšetrovania. Netuší, že Agathe ho bedlivo pozoruje a pátra tiež.
Hodnocenie:
46 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski