Sledovať seriál Agathe: Vražda s handicapem online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agathe: Vražda s handicapem online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Vražda s handicapem na Kino Barrandov!
  Sledovať Agathe: Vražda s handicapem online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Helmut Metzger
Hrajú:
Ruth Drexelová (Agathe Heiland), Hans-Peter Korff (Cornelius Stingermann), Maximilian Krückl (Kommissar Krefeld), Barbara Bauerová (Frl, Buchecker), Barbara Wussowová (Marianne Pfeiffer), Max Volkert Martens (Peter Pfeiffer)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Agathe sa nikdy nevzdáva. Táto svojrázna nemecká „slečna Marplová“ si nedá pokoj, kým nevypátra pravdu.

Cornelius Stingermann, verný priateľ a spoločník amatérskej kriminalistky Agathe Heilandovej, vyhrá v televíznej súťaži let v starom vrtuľovom lietadle. Keď však zbadá lietadlo zľakne sa a vyhovorí na vysoký tlak. A tak namiesto neho s nadšením letí Agathe. Na tento let rozhodne nikdy nezabudne - zo vzduchu totiž uvidí, ako došlo na golfovom ihrisku k vražde. Okamžite informuje pilota, ten však starej a podľa neho popletenej dáme neverí. Nakoniec oznámi správu polícii. Tá však žiadnu mŕtvolu nenájde. Komisár Krefeld si myslí, že šlo o Agathinu fantáziu. Agathe je však presvedčená o tom, čo videla. A tak spolu s Corneliusom odídu zahrať si golf a vysnoriť pravdu. Je jasné, že Agathe sa nemýli...
Hodnocenie:
46 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski