Sledovať seriál Agathe: Sonáta smrti online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agathe: Sonáta smrti online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Sonáta smrti na !
  Sledovať Agathe: Sonáta smrti online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Helmut Metzger
Hrajú:
Ruth Drexelová (Agathe Heiland / ...), Hans-Peter Korff (Cornelius Stingermann), Maximilian Krückl (Kommissar Krefeld / ...), Barbara Bauerová (Fräulein Buchecker / ...), Martin Walch (Postbote Gruber), Martina Maria Reichert (Constable)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2005
Popis:
Ruth Drexlerová jako Agatha Heilandová se s přítelem Corneliusem vydá na výlet k jezeru. Na druhém břehu, v době konání párty záhadně zemře mladá žurnalistka. Hlavním podezřelým je komisař Krefeld, který přišel navštívit přátele a jako posledního ho viděli s mrtvou ženou. Agátha se snaží kolegovi pomoci a posvítí si na jeho přátele.
Hodnocenie:
46 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski