Sledovať seriál Agathe: Andělská křídla online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Agathe: Andělská křídla online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1021 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Agathe: Andělská křídla na Kino Barrandov!
  Sledovať Agathe: Andělská křídla online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Helmut Metzger
Hrajú:
Ruth Drexelová (Agathe Heiland), Hans-Peter Korff (Cornelius Stingermann), Maximilian Krückl (Markus Krefeld), Marion Mitterhammerová (Caroline Buchholz), Bernhard Schir (Thorsten Buchholz), Rosel Zechová (Katharina Meindl)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Agathe sa nikdy nevzdáva. Nemecká slečna Marplová si nedá pokoj, kým nevypátra pravdu.

Agathe Heilandová sa s priateľom Corneliusom Stingermannom vyberie na výlet k jazeru. Na protiľahlom brehu počas párty záhadne zomrie mladá žurnalistka. Hlavným podozrivým je komisár Krefeld, ktorý prišiel navštíviť priateľov a ako posledného ho videli s mŕtvou. Vášnivá amatérska kriminalistka Agathe sa snaží
Hodnocenie:
46 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski