Sledovať seriál 30 Rock online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu 30 Rock online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 93 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 974 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Sleduj online komedie, sitcom 30 Rock na Super RTL!
  Sledovať 30 Rock online
Žáner:
komedie, sitcom
Réžia:
Beth McCarthy-Miller
Hrajú:
Tina Feyová (Liz Lemon), Tracy Morgan (Tracy Jordan), Jane Krakowská (Jenna Maroney), Jack McBrayer (Kenneth Parcell), Scott Adsit (Pete Hornberger), Judah Friedlander (Frank Rossitano)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jako by jí nestačily obyčejné starosti s hereckými primadonami, musí si navíc poradit s novým programovým ředitelem, který je očividně úplně mimo...

Šéfscenáristka Liz Lemonová má na starosti dost osobité zaměstnance - úchylné existence, individualisty, bolestíny a primadony. A také smyšlený humorný pořad Vyšší dívčí, která se vysílá živě. Liz Lemonová si někdy připadá jako ředitelka mateřské školy nebo vedoucí blázince. To ještě neví, co se na ni chystá. Přichází nový a náramně nepředvídatelný programový ředitel Jack Donaghy. Nikdo netuší, co od něho může očekávat. Liz Lemonová z toho prostě blázní. Tohle nemůže fungovat! Ale to zdaleka není všechno. Kromě osobních problémů bude zanedlouho nucena krotit ulítlého černošského komika Tracyho Jordana, což bude teprve zkouška ohněm!
Hodnocenie:
82 %
Sletujte na:
Super RTL Super RTL Archív a všetky videá relácií televízie Super RTL online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski