Sledovať film Zniewolony online

Prehrajte si film Zniewolony online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online životopisný, drama, historický Zniewolony na !
  Trailer k filmu Zniewolony   Sledovať Zniewolony online
Žáner:
životopisný, drama, historický
Réžia:
Steve McQueen
Hrajú:
Chiwetel Ejiofor (Solomon Northup), Dwight Henry (strýc Abram), Dickie Gravois (dozorce), Bryan Batt (soudce Turner), Ashley Dyke (Anna), Kelsey Scottová (Anne Northupová)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Pravdivý príbeh nezlomnej túžby po slobode.

Solomon Northup mal milujúcu rodinu, dobrú prácu, talent, majetok, slobodu aj právo na život. Žil idylický stredostavovský život ako väčšina z nás. V jeden jediný nečakaný moment ale o to všetko prišiel. Skončil ako otrok spútaný v reťaziach a jeho jediným osudom sa stala drina na plantáži "pod bičom otrokára". Väčšinou doslova. Presne to sa v roku 1841 prihodilo Američanovi Solomonovi Northupovi, ktorý svoj skutočný príbeh zachytil v autobiografickej knihe 12 Years a slave. Solomon mal smolu, že bol ... černoch.
Hodnocenie:
81 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski