Sledovať film Zlato online

Prehrajte si film Zlato online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zlato
  Trailer k filmu Zlato   Sledovať Zlato online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Thriller
Réžia:
Stephen Gaghan
Hrajú:
Bryce Dallas Howardová (Kay), Matthew McConaughey (Kenny Wells), Toby Kebbell (Jennings), Rachael Taylorová, Edgar Ramirez (Michael Acosta), Corey Stoll (Brian Woolf)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Matthew McConaughey sa vydá na cestu do Indonézie, aby v džungli našiel bájnu zlatú baňu.

Prospektor Kelly Wells sa vydá na cestu do Indonézie, aby v džungli našiel bájnu zlatú baňu. Jeho životný príbeh je neuveriteľný, ale pravdivý. rokov a vyvrcholili obrovským škandálom ťažobnej spoločnosti Bre-X Mineral Corporation. Kelly Wells je prospektor, profesionálny hľadač nerastov, ktorý túži naraziť na zlatú žilu. Keď sa spojí s dychtivým geológom Michaelom Acostom, ktorý má ten istý cieľ, spolu vyrazia do nepreskúmanej džungle v Indonézii a prežijú neuveriteľné dobrodružstvá. Ak je však ťažké zlato nájsť, ešte ťažšie si ho bude udržať a úspešne prekľučkovať neúprosnou finančnou džungľou na Wall Street.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski