Sledovať film Zavražděná online

Prehrajte si film Zavražděná online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1047 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online krimi Zavražděná na !
  Sledovať Zavražděná online
Žáner:
krimi
Réžia:
Thierry Binisti
Hrajú:
Patricia Kaasová (Cathy), Serge Hazanavicius (Richard), Marie Vincentová (Marie), Jean-Paul Comart (Capitaine Morand), Nicolas Jouhet (Simon), Raphaël Boshart (Laurent)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Cathy se připravuje od časného rána. Chystá se slavit 20. narozeniny své dcery Evy. Našla pro ni skvělý dárek, i když pro ni trochu drahý: auto. Tak ji aspoň dcera bude pravidelně navštěvovat. Vždyť Eva nastupuje do prvního ročníku lékařské fakulty. Cathy se s Richardem rozvedla, ale při téhle příležitosti zakopala válečnou sekyru a pozvala ho na oslavu. Téhož dne se však její život obrátil naruby. Brutálním způsobem se dozvěděla, že její dcera byla zavražděna.
Hodnocenie:
51 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski