Sledovať film Zastav a nepřežiješ online

Prehrajte si film Zastav a nepřežiješ online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Zastav a nepřežiješ na !
  Trailer k filmu Zastav a nepřežiješ   Sledovať Zastav a nepřežiješ online
Žáner:
akční, drama, krimi, thriller
Réžia:
Brian Taylor, Mark Neveldine
Hrajú:
Jason Statham (Chev Chelios), Amy Smartová (Eve), Jose Pablo Cantillo (Verona), Efren Ramirez (Kaylo), Dwight Yoakam (doktor Miles), Carlos Sanz (Carlito)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jed v žilách, pomsta v srdci...

Existuje tisíc spôsobov, ako si zvýšiť adrenalín v krvi. Chev Chelios bude potrebovať veľa. Chev Chelios začína svoje ráno neobvyklým prebudením. Celý svet sa s ním točí, prakticky sa nemôže hýbať a srdce mu ťažko bije. Včerajšia akcia sa príliš nepodarila. Tento nájomný vrah nechal svoju obeť uniknúť, aby mohol začať nový život... Teraz mu však v krvi koluje jed a nažive zostane iba vtedy, keď bude v neustálom pohybe, napätí a udrží si tak v tele dostatočnú hladinu adrenalínu. Pomsta je perfektným riešením. Chev prechádza ulicami Los Angeles a zanecháva za sebou spúšť. Musí zachrániť Eve a nájsť protilátku... Autor a režisér tohto filmu, Mark Neveldine a Brian Taylor, už dlhší čas uvažovali nad nakrúcaním dobrého akčného filmu.
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski