Sledovať film Zámek v Čechách online

Prehrajte si film Zámek v Čechách online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Zámek v Čechách na !
  Sledovať Zámek v Čechách online
Žáner:
drama
Réžia:
Martin Hollý
Hrajú:
Jiřina Jirásková (Hraběnka), Karel Heřmánek (Opilec Alois), Jiří Langmajer (Příslušník VB), Josef Vinklář (Předseda národního výboru), Ivan Vyskočil (Správce zámku), Valérie Zawadská (Kuchařka)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Jiřina Jirásková ve své životní roli české hraběnky, která se rozhodne oslavit své narozeniny na rodném sídle, ze kterého byla v padesátých letech vyhnána.

Na počátku příběhu netušíme, kdo je ta drobná starší paní s hůlčičkou, ale okamžitě nás zaujme jakási zvláštní důstojnost a přirozená noblesa, která z ní vyzařuje. Zkrátka, šlechtický původ se neutají - a v 50. letech zvláště provokuje nedovzdělané úředníčky, kteří se dostali k moci...
Hodnocenie:
83 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski