Sledovať film Zámek pro Barborku online

Prehrajte si film Zámek pro Barborku online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zámek pro Barborku
  Sledovať Zámek pro Barborku online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Stanislav Strnad
Hrajú:
Karla Chadimová (Blani), Rudolf Deyl (Josef Bejsovec), Eduard Dubský (Fejfar), Milena Dvorská (Vlasta), Eman Fiala (Ales), Jiří Havel
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1963
Popis:
Zámečník Vašek Bejšovec se nastěhoval se svým starším bratrem Josefem do nového bytu. Zvědavé nájemníky zajímá zvláště povolání obou mužů. Elegantně oblečený Vašek se ve vinárně seznámí s dívkou Blani a nevymlouvá jí její přesvědčení, že je pilotem. Náhoda tomu chce, že Blani má v domě, kde bratři bydlí, kamarádku Vlastu. A tak všichni sousedé brzy vědí, jaké má Vašek atraktivní povolání. Pohledný mladík nemá nouzi o dívčí zájem. Jenom sousedka, zdravotní sestra Barborka, na jeho dvoření nereaguje. Vaška lež přivede brzy do nesnází. Sousedé ho žádají o přivezení různého atraktivního zboží ze zahraničí. Vašek, který se nedokáže přiznat, shání vše za cenu velkých finančních obětí v Praze. Barborka se časem obměkčí a Vašek se poprvé skutečně zamiluje. Dívka ho požádá o přednášku o létání pro své malé pacienty v nemocnici. Vašek se vymluví na cestu do Bagdádu a mezitím u kamaráda týden studuje různé příručky. Stýská se mu po Barborce a tak chodí tajně na místa jejich schůzek. Na Kampě si vezme k sobě Barborčin zapomenutý svetr. Po Vaškově "návratu" se koná domovní schůze. Mladý muž se veřejně přizná ke svému pravému povolání, ale nikdo mu nevěří. Soused Aleš ho však v jeho dílně viděl a vše potvrdí. Barborka se na prolhaného Vaška zlobí. Ten ji však o své lásce a stesku přesvědčí právě jejím nalezeným svetrem.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski