Sledovať film Zakázaná láska online

Prehrajte si film Zakázaná láska HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, historický Zakázaná láska na JOJ Plus!
  Sledovať Zakázaná láska online
Žáner:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, historický
Réžia:
Jeff Nichols
Hrajú:
Ruth Neggaová (Mildred Loving), Joel Edgerton (Richard Loving), Michael Shannon (Constable), Marton Csokas (Constable), Bill Camp (Constable), Nick Kroll (Constable)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Každá láska je rovnocenná, v láske sme si rovní. Mildred a Richard Lovingovci tvorili mladý rasovo zmiešaný manželský pár. V roku 1958 bolo ich manželstvo v americkom štáte Virginia nezákonné a za jeho uzavretie oboch zatkli a odsúdili do väzenia. Ich boj sa skončil až na Najvyššom súde. Jeho prelomové rozhodnutie z roku 1967 vošlo do histórie a príbeh zakázanej, rasovo zmiešanej lásky obletel celý svet. Richard Loving, biely stavebný robotník v Caroline County v štáte Virginia, sa zamiluje do čiernej ženy, rodinnej priateľky Mildred Jeterovej. Po tom, čo Mildred zistí, že je tehotná, Richard sa rozhodne vziať si ju za ženu. Keďže rasovo zmiešané manželstvo by v roku 1958 porušilo zákony štátu Virginia, odcestujú na svadbu do hlavného mesta Spojených štátov, Washingtonu. Richard plánuje vo Virgíni postaviť dom pre Mildred necelú míľu od jej rodinného domu, ale aj tak manželov v roku 1960 zatknú a pošlú do väzenia. Boj manželov Lovingovcov sa skončil až na Najvyššom súde. Jeho prelomové rozhodnutie v kauze Loving vs. Virginia z roku 1967 vošlo do histórie a príbeh zakázanej, rasovo zmiešanej lásky Lovingovcov obletel celý svet.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski