Sledovať film Zachraňte myšáka 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Film Zachraňte myšáka 2
  Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Andrés G. Schaer
Hrajú:
Claudia Fontánová (Muriel Labecque), Manuel Manquina (Gil Penkoff), Matías Sandor (Lucas), Camila Riveros (Ana), Javier Lorenzo (Leo Casares), Miguel Dedovich (Milton Gunther)
Krajina:
Španělsko, Argentina
Rok výroby:
2008
Popis:
Lola je atraktivní malá myš, která žije v Lucasově domě. Když v noci krouží po domě, aby se ujistila, že chlapec spí, uvidí, jak Perez spí na nočním stolku. "Co tam dělá ta bláznivá myš?" Lola probudila Pereze přesně a podařilo se jim utéci společně, pryč od chlapce. Perez je opatrný, ale rozhodne se následovat Lolu. Je přátelská a extrovertní, a uvědomuje si, že to, co této myši chybí, je energie a rytmus! Lola způsobí, že se Perez dá do pohybu na latinské rytmy salsy a bachaty.
Hodnocenie:
36 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski