Sledovať film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online

Prehrajte si film Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, western, akční Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem na ČT2!
  Trailer k filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem   Sledovať Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, western, akční
Réžia:
Andrew Dominik
Hrajú:
Brad Pitt (Jesse James), Mary-Louise Parkerová (Zee Jamesová), Brooklynn Proulxová (Mary Jamesová), Dustin Bollinger (Tim James), Casey Affleck (Robert Ford), Sam Rockwell (Charley Ford)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Dráma Andrewa Dominika ponúka pohľad do súkromného i verejného života najznámejšieho amerického desperáda Jesseho Jamesa.

Pre tých, ktorých okradol a pre rodiny svojich obetí bol Jesse James len obyčajný zločinec. Ale vďaka šokujúcim novinovým článkom a šestákovým románom Jamesa Ganga bol zároveň objektom obdivu mnohých čitateľov. Bol akýmsi Robinom Hoodom Divokého západu. Jedným z jeho najväčších obdivovateľov bol Robert Ford - idealistický mladý muž, ktorý túžil patriť do Jesseho bandy. Nikdy si nepredstavoval, že raz sa do histórie zapíše ako "malý špinavý zbabelec", ktorý od chrbta zastrelil Jesseho Jamesa. Ale kto bol vlastne Jesse James - skutočná postava stojaca za legendami a článkami z novín? A kto bol len 19-ročný Robert Ford, ktorý patril k Jesseho najbližším a ktorý zabil obávaného renegáda, hoci sa to nepodarilo ani jednému mužovi zákona v celých štátoch? Ako sa z nich stali priatelia a čo sa stalo počas dní a hodín, ktoré viedli k Jesseho smrti? Celú pravdu sa nikto nikdy nedozvie...
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všetky videá relácií televízie ČT2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski