Sledovať film Zabijakov osobný strážca online

Prehrajte si film Zabijakov osobný strážca HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, akční Zabijakov osobný strážca na Markíza!
  Trailer k filmu Zabijakov osobný strážca   Sledovať Zabijakov osobný strážca online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, akční
Réžia:
Patrick Hughes
Hrajú:
Ryan Reynolds (Michael Bryce), Salma Hayeková (Sonia Kincaidová), Samuel L. Jackson (Darius Kincaid), Gary Oldman (Vladislav Dukhovich), Elodie Yungová (Amelia Ryderová), Richard E. Grant (Seifert)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Nikdy ho nespouštěj z očí. Nikdy nezklam svého strážce. Nikdy se nezamiluj.

Špičkový bodyguard Michael Bryce dostane špeciálnu úlohu - musí sa postarať o svojho úhlavného nepriateľa. Jeden z najznámejších zločincov sveta, Darius Kincaid, je kľúčovým svedkom v dôležitom prípade, a treba ho bez ujmy na zdraví dopraviť na súdne pojednávanie. Neúprosný telesný strážca a obávaný zabijak, ktorí si dlhé roky šli po krku, sa na dlhých divoké prestre24 hodín stanú súčasťou spoločného tímu. Na neuveriteľnej ceste z Londýna do Haagu na nich všade striehnu ľudia obávaného východoeurópskeho diktátora. Čakajú ich šialené naháňačky a divoké prestrelky na súši aj na mori. A všetko ešte skomplikuje Kincaidova žena (Salma Hayek), ktorá je rovnako známa firma ako jej manžel...
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski