Sledovať film Zabijaci online

Prehrajte si film Zabijaci HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online krimi, thriller Zabijaci na JOJ!
  Trailer k filmu Zabijaci   Sledovať Zabijaci online
Žáner:
krimi, thriller
Réžia:
Mikkel Norgaard
Hrajú:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Johan Philip Asbak (Ditlev Pram), David Dencik (Ulrik Dybbøl), Sřren Pilmark (Marcus Jacobsen), Danica Curcic (Kimmie Lassen)
Krajina:
Dánsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Oddělení Q otevírá 20 let starou sérii vražd a znásilnění.

Hoci je oddelenie ''Q'' momentálne zavalené viac ako päťdesiatimi nedoriešenými prípadmi, jeho šéf Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) sa rozhodne prísť na koreň jednému, dvadsať rokov starému, prípadu, ktorý sa týka vraždy dvojčat Thomasa a Marii Jongersonových. Carl a Assad (Fares Fares) medzitým svoje rady doplnili o ženskú členku tímu, Rose Knudsen (Johanne Louise Schmidt), ktorej sa, na rozdiel od Carla, dobre spolupracuje s Assadom. Stopy tohto starého prípadu, ktorý si Carla a jeho tím prakticky našiel sám, zavedú detektívov do kruhu spoločenskej smotánky, ktorá tvorila pred dvadsiatimi rokmi triedu študentov z vyššej spoločenskej vrstvy a ktorá si doteraz bezstarostne užíva slobodu.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski