Sledovať film Wyscig z czasem online

Prehrajte si film Wyscig z czasem online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Wyscig z czasem na !
  Trailer k filmu Wyscig z czasem   Sledovať Wyscig z czasem online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Carl Franklin
Hrajú:
Denzel Washington (Matthias Lee Whitlock), Eva Mendesová (Alex Diaz Whitlock), Sanaa Lathanová (Ann Merai Harrison), Dean Cain (Chris Harrison), John Billingsley (Chae), Robert Baker (Tony Dalton)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Matt Lee Whitlock pracuje ako šerif v idylickom floridskom mestečku Banyan Key. Je poctivý, starostlivý a obľúbený - ale iba dovtedy, kým sa nestane podozrivým z vraždy dvoch ľudí. Ako k tomu mohlo dôjsť? Nikto netuší, že Matt, ktorý sa práve rozvádza so svojou krásnou, ale odcudzenou manželkou Alex, už dlhší čas udržiava milostný pomer s vydatou Ann Marei Harrisonovou, ktorú jej manžel Chris týra. Keď policajt zistí, že milenka má rakovinu, je ochotný urobiť čokoľvek pre jej záchranu - dokonca aj klamať a kradnúť. Ako ďaleko je schopný zájsť muž, ktorý doteraz neúprosne obhajoval spravodlivosť a právo? A čo urobí, keď objaví, že Ann Merai v skutočnosti vôbec nie je chorá a túži - skôr ako po láske, po peniazoch? Dokáže očistiť svoje srdce od pochybností a svoje dobré meno od všetkých podozrení?
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski