Sledovať film Wszyscy maja sie dobrze online

Prehrajte si film Wszyscy maja sie dobrze online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, dobrodružný Wszyscy maja sie dobrze na !
  Trailer k filmu Wszyscy maja sie dobrze   Sledovať Wszyscy maja sie dobrze online
Žáner:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, komedie, dobrodružný
Réžia:
Kirk Jones
Hrajú:
Robert De Niro (Frank Goode), Drew Barrymoreová (Rosie), Kate Beckinsaleová (Amy), Sam Rockwell (Robert), Lucian Maisel (Jack), Damian Young (Jeff)
Krajina:
USA, Itálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Frank Goode strávil celý svoj život prácou v miestnei továrni na výrobu drôtov a snažil sa zo všetkých síl, aby svoju rodinu dokázal čo najlepšie uživiť. Ako čerstvý dôchodca si začína uvedomovať, že so svojimi štyrmi detmi nestrávil do tejto chvíle toľko času, koľko by bol chcel, a usúdi, že je načase to napraviť. Prostredníkom v jeho vzťahu s deťmi bola vždy jeho manželka. Tá ale pred časom zomrela a Frank je presvedčený, že teraz je na ňom, aby na ich deti dohliadal. Rozhodne sa celú rozvetvenú rodinu pozvať na víkendové barbeque. Prípravy prebiehajú bez problémov až do chvíle, keď, ako to už v modernej spoločnosti býva, sú jeden po druhom nútení z rôznych dôvodov svoju účasť odrieknuť. Navzdory varovaniu svojho lekara vezme Frank veci do vlastných rúk, zbalí si tašky a vydá sa na púť po Spojených štátoch s úmyslom prekvapiť všetky svoje deti a radovať sa z ich úspechu a šťastia. Frank sa vypraví za svojím synom "umelcom" do New Yorku, za svojou dcérou do Chicaga, ktorá "je veľké zviera v reklamnej spoločnosti", za synom Robertom, "dirigentom orchestra" v Denveri a, konečne, za Rosie, svojou najmladšou dcérou, ktorá je "tanečnica v drahom podniku v Las Vegas". Postupne zisťuje, že jeho deti nie sú až tak šťastné či úspešné, ako mu jeho manželka vždy tvrdila.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski