Sledovať film WikiLeaks online

Prehrajte si film WikiLeaks online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1230 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film WikiLeaks
  Trailer k filmu WikiLeaks   Sledovať WikiLeaks online
Žáner:
životopisný, drama, thriller
Réžia:
Bill Condon
Hrajú:
Peter Capaldi (Alan Rusbridger), David Thewlis (Nick Davies), Anatole Taubman (Holger Stark), Alexander Beyer (Marcel Rosenbach), Philip Bretherton (Bill Keller), Dan Stevens (Ian Katz)
Krajina:
USA, Belgie
Rok výroby:
2013
Popis:
Thriller vycházející ze skutečných událostí. Příběh začíná, když zakladatel webu WikiLeaks Julian Assange spojí síly se svým spolužákem a kolegou Danielem Domscheit - Bergem, aby v utajení sledovali činy privilegovaných a mocných. Na této platformě mohou anonymní informátoři nechat uniknout utajované informace z tmavých zákoutí vlády a korporací. Film zprostředkovává pohled na vztah zakladatele webu WikiLeaks Juliana Assange a jeho spolužáka z univerzity a zároveň raného stoupence Daniela Domscheit-Berga. Sledujeme zrod a růst webové stránky a zároveň její nenapravitelný negativní dopad na přátelství obou protagonistů.
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski