Sledovať film Wall-e online

Prehrajte si film Wall-e online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Wall-e
  Trailer k filmu Wall-e   Sledovať Wall-e online
Žáner:
animovaný, komedie, rodinný, romantický, sci-fi
Réžia:
Andrew Stanton
Hrajú:
Ben Burtt (WALLˇE / M-O), Elissa Knight (Eve), Jeff Garlin (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Fred Willard (Shelby Forthright, BnL CEO), MacInTalk (Auto), John Ratzenberger (John)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Po 700 rokoch práce, na ktorú bol vytvorený, konečne zistí, k čomu bol predurčený.

Čo ak ľudstvo muselo narýchlo opustiť Zem a niekto zabudol vypnúť posledného robota?Budúcnosť. Zem je beznádejne zanesená odpadom. Podmeinky sú neznesiteľné a tak ľudstvo opúšťa planétu a zanecháva tu len armádu robotov, ktorých úlohou je poupratovať. Po stovkách a stovkách osamelých rokov nekonečnej práce pri triedení a nakladaní odpadu nachádza posledný fungujúci robotík Wall-E nový zmysel života. Stretáva elegantnú robotku Evu, ktorá prichádza z vesmíru a zisťuje, že Wall-E náhodou narazil na kľúč k budúcnosti planéty. Ponáhľa sa preto späť, aby mohla nedočkavo čakajúcich ľudí informovať o tom, že už je bezpečné vrátiť sa domov - na Zem. Wall-E sa vyberie za Evou krížom cez celú galaxiu a dobrodružstvo môže začať... Na ceste vesmírom ho sprevádza jeho domáci šváb a hrdinský tím pokazených a spoločensky nevyužiteľných robotov.
Hodnocenie:
86 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski