Sledovať film Vykúpenie z väznice Shawshank online

Prehrajte si film Vykúpenie z väznice Shawshank HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi Vykúpenie z väznice Shawshank na JOJ!
  Trailer k filmu Vykúpenie z väznice Shawshank   Sledovať Vykúpenie z väznice Shawshank online
Žáner:
drama, krimi
Réžia:
Frank Darabont
Hrajú:
Tim Robbins (Andy Dufresne, Inmate 37927), Morgan Freeman (Ellis Boyd Redding), Bob Gunton (Warden Samuel Norton), William Sadler (Heywood), Clancy Brown (Kapt. Byron Hadley), Gil Bellows (Tommy Williams)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Film o nádeji, ktorá nám dáva krídla... Väzenská dráma o nevinne odsúdenom mužovi, ktorý sa nevzdal a o priateľstve, ktorému sa podarí prekonať aj kamenné múry väznice.

Andy Dufresne je mladý, úspešný bankár. Jeho život sa drasticky zmení, keď ho krivo obvinia a usvedčia z vraždy manželky a jej milenca. A tak putuje na dva doživotné tresty do väznice Shawshank. Všetky príkoria Andy prežíva mlčky, s tichým úsmevom a modrinami na tvári, a s pocitom neviny v duši. Po nejakom čase sa bližšie zoznámi s černošským väzňom Redom a jeho priateľmi. Andy svojím prístupom zmení život vo väznici, pretože v jeho vnútri horí plameň najsilnejší - viera a nádej...
Hodnocenie:
93 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski