Sledovať film Vtedy v Mexiku online

Prehrajte si film Vtedy v Mexiku HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční, drama Vtedy v Mexiku na TV DAJTO!
  Trailer k filmu Vtedy v Mexiku   Sledovať Vtedy v Mexiku online
Žáner:
akďż˝nďż˝, krimi, thriller, akční, drama
Réžia:
Robert Rodriguez
Hrajú:
Antonio Banderas (El Mariachi), Salma Hayeková (Carolina), Johnny Depp (Sands), Mickey Rourke (Billy), Eva Mendesová (Ajedrez), Danny Trejo (Cucuy)
Krajina:
Mexiko, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Pomstiteľ s gitarovým puzdrom plným pištolí opäť na scéne! V hlavných úlohách Antonio Banderas, Salma Hayeková, Johnny Depp, Mickey Rourke, Willem Dafoe a Enrique Iglesias.(

El Mariachi po divokej kariére chce vymeniť vzrušujúci život za pokojný odpočinok s krásnou manželkou Caroline a ich dcérou. Carolinin bývalý milenec, generál Marquez, ju však chce získať späť. Keď sa odmietne k nemu vrátiť, neľútostne zabije Caroline a jej dcéru. Aj El Mariachi spozná chuť olova, ale zranenie prežije. Netreba sa čudovať, že keď si ho agent CIA Sands najme na likvidáciu generála Marqueza, ktorý pre zmenu chce s pomocou šéfa zločineckého kartelu Barilla zabiť prezidenta, príliš sa tomu nebráni. Je jasné, že nastal čas krvavej pomsty...
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski