Sledovať film Vrtěti ženou online

Prehrajte si film Vrtěti ženou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1195 filmov a 96 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vrtěti ženou
  Trailer k filmu Vrtěti ženou   Sledovať Vrtěti ženou online
Žáner:
Historický, Komedie, Romantický
Réžia:
Tanya Wexler
Hrajú:
Hugh Dancy (Mortimer Granville), Maggie Gyllenhaalová (Charlotte Dalrympleová), Jonathan Pryce (doktor Robert Dalrymple), Felicity Jonesová (Emily Dalrympleová), Rupert Everett (Edmund St. John-Smythe), Ashley Jensen (Fannie)
Krajina:
Velká Británie, Francie, Německo, Lucembursko
Rok výroby:
2011
Popis:
Pikantná komédia o vynájdení vibrátora.

Táto dobová pikantná komédia sa odohráva vo viktoriánskom Anglicku. Film rozpráva príbeh Mortimera Granvilla, mladého lekára, ktorému vadí, ako väčšina nemocníc ignoruje najnovšie teórie a naďalej liečia pacientov pomocou pijavíc a púšťaním žíl. Keď ho vyhodia z posledného zamestnania, pretože na túto tému prehovorí, skončí ako zamestnanec Dr. Roberta Dalrympleyh v jeho súkromnej praxi. Dr. Dalrympley sa špecializuje na liečbu žien, ktoré trpia "hystériou" a prichádzajú k lekárovi, aby sa im uľavilo. Dalrympley spolu so svojim najlepším priateľom vytvoria nástroj (vibrátor), ktorý týmto ženám umožňuje dosiahnuť vytúženú Úľavu. Aby sa to celé ešte skomplikovalo, Mortimer sa zamiluje do feministicky založenej Charlotty - ktorá je však dcérou lekára Dalrympleyha.
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski