Sledovať film Vojvodkyňa online

Prehrajte si film Vojvodkyňa HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online životopisný, drama, historický, romantický Vojvodkyňa na STV1!
  Trailer k filmu Vojvodkyňa   Sledovať Vojvodkyňa online
Žáner:
životopisný, drama, historický, romantický
Réžia:
Saul Dibb
Hrajú:
Keira Knightleyová (Georgiana, vévodkyně Devonshiru), Ralph Fiennes (vévoda Devonshiru), Charlotte Ramplingová (Lady Spencerová), Dominic Cooper (Grey), Hayley Atwellová (Bess), Simon McBurney (Fox)
Krajina:
Velká Británie, Itálie, Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
V našem manželství jsme byli tři.

Podľa námetu veľmi úspešnej biografickej knihy historičky Amandy Foremanovej natočil režisér Saul Dibb film o jednej z najkontroverznejších postáv Anglicka v 18. storočí, vojvodkyni Georgiane z Devonshiru. Georgiana Cavendishová z rodu Spencerovcov (príbuzná princezny Diany) bola na svoju dobu veľmi pokrokovou ženou, ktorá sa angažovala v politike, bola jednou z najvplyvnejších hostiteliek tej doby a často podliehala hazardu a milostným aféram. Viedla veľmi extravagantný, rozmarný a promiskuitný život plný intríg. Romanticky ladený film dokumentuje jej milostné zápletky, nadšenie pre účasť na vtedajšej politickej scéne a nie veľmi šťastné manželstvo s vojvodom z Devonshiru.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski