Sledovať film Vlasy online

Prehrajte si film Vlasy online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1195 filmov a 96 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Vlasy
  Trailer k filmu Vlasy   Sledovať Vlasy online
Žáner:
hudba & umění, muzikály
Réžia:
Miloš Forman
Hrajú:
John Savage (Claude), Treat Williams (Berger), Beverly D'Angelová (Sheila), Annie Goldenová (Jeannie), Dorsey Wright (Hud), Don Dacus (Woof)
Krajina:
USA, Německo
Rok výroby:
1979
Popis:
Jeden z najvýznamnejších muzikálov druhej polovice 20. storočia a politické dielo kritizujúce spoločnosť, ktoré nakrútil Miloš Forman.

Jeden z najvýznamnejších muzikálov druhej polovice 20. storočia vznikol pod taktovkou Miloša Formana. Sú politickým dielom kritizujúcim spoločnosť, odsudzujúcim vojnu vo Vietname. Zároveň je to film vyzývajúci hippies postaviť sa proti konzervatizmu. Sleduje príbeh Clauda Bukowskeho, ktorý opúšťa rodinný ranč v Oklahome a odchádza do New Yorku, kde spoznáva mladého rebela Bergera a jeho skupinu kamarátov.
Hodnocenie:
78 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski