Sledovať film Venkovský učitel online

Prehrajte si film Venkovský učitel HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Venkovský učitel na ČT1!
  Trailer k filmu Venkovský učitel   Sledovať Venkovský učitel online
Žáner:
drama
Réžia:
Bohdan Sláma
Hrajú:
Pavel Liška (učitel), Zuzana Bydžovská (Marie), Ladislav Šedivý (chlapec), Ladislav Sedivý (chlapec), Marek Daniel (přítel), Miloš Černoušek (ředitel)
Krajina:
Česká republika, Francie, Německo
Rok výroby:
2008
Popis:
Každý někoho potřebuje.

Režisér Bohdan Sláma zachytáva vo svojom novom filme osudy troch hlavných hrdinov - Učiteľa, Marie a Chlapca - ktorých náhodné stretnutie rozpúta veľký príbeh lásky, priateľstva a odpustenia. Každá z postáv si so sebou nesie tajomstvo, každá túži po ľudskej blízkosti. Učiteľ opúšťa gymnázium a rodičov v hlavnom meste a prichádza učiť na vidiecku školu, aby tak zabudol na nevydarené milostné vzťahy a našiel znovu sám seba. Postupne získava dôveru miestnych ľudí. Sú medzi nimi i svojrázna statkárka Marie a Chlapec, jej 17-ročný syn. Marie žije po rozpadu svojho manželstva zmierená s osamelým životom, a preto ju samotnú prekvapí, keď sa zaľúbi do Učiteľa. Na návštevu za Učiteľom prichádza Priateľ, ktorý však čoskoro zdanlivo kľudné mietso opúšťa a zanecháva za sebou spálenisko rozvrátených vzťahov. Beruška, ktorá dovtedy chodila s Chlapcom, ho bez rozlúčenia opúšťa. Učiteľ, ktorý cíti vinu, sa snaží svojim priateľstvom pomôcť Chlapcovi vrátiť stratené sebavedomie. O to väčšie sklamanie však prežijú Chlapec a Marie, keď Učiteľ neodolá zúfalej túžbe dotknúť sa Chlapcova tela. Dokážu v sebe hrdinovia tohto príbehu nájsť silu k odpusteniu, stretnú nakoniec lásku alebo priateľstvo?
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski