Sledovať film Velmi nebezpečné známosti online

Prehrajte si film Velmi nebezpečné známosti HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantickďż˝, romantický Velmi nebezpečné známosti na HBO3, Doma!
  Trailer k filmu Velmi nebezpečné známosti   Sledovať Velmi nebezpečné známosti online
Žáner:
drama, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Roger Kumble
Hrajú:
Sarah Michelle Gellarová (Kathryn Merteuilová), Ryan Phillippe (Sebastian Valmont), Reese Witherspoonová (Annette Hargroveová), Selma Blairová (Cecile Caldwellová), Louise Fletcherová (Helen Rosemondová), Joshua Jackson (Blaine Tuttle)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Hra na svádění má jediné pravidlo. nikdy se nesmíš zamilovat ! Sex, vášeň, zrada a ďábelská sázka o panenskou nevinnost.

Príťažlivý a cynický mladík z vyššej spoločnosti Sebastian Valmont spriada ľúbostné intrigy so svojou nevlastnou sestrou Kathryn Merteuilovou. Proti svojej vôli sa však zaľúbi do sebavedomej a neprístupnej panny Annette Hargroveovej. Jeho nádejný ľúbostný vzťah sa pre sestrin žiarlivý a pokrytecký postoj komplikuje. Mladík sa nakoniec dostane do bitky s černochom Ronaldom Cliffordom, ktorého priateľku Cecile v rámci ľúbostných pletiek svojho času zviedol, a nešťastnou náhodou pritom príde o život. Annette sa rozhodne intrigánskej a pred ničím sa nezastavujúcej Kathryn pomstiť tak, aby sa navždy znemožnila...
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
HBO3 HBO3 Archív a všetky videá relácií televízie HBO3 online
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Zoznam epizód

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski