Sledovať film Van Helsing online

Prehrajte si film Van Helsing online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Van Helsing
  Trailer k filmu Van Helsing   Sledovať Van Helsing online
Žáner:
akční, dobrodružný, fantasy, mysteriózní, thriller
Réžia:
Stephen Sommers
Hrajú:
Hugh Jackman (Van Helsing), Kate Beckinsaleová (Anna Valeriousová), Richard Roxburgh (Hrabě Vladislaus Dracula), David Wenham (Carl), Shuler Hensley (Frankensteinovo monstrum), Elena Anayaová (Aleera)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Van Helsing. Jediné meno, z ktorého má zlo strach.

Hlboko v karpatských horách sa nachádza mýtická a záhadná Transylvánia. Svet, kde zlo je všadeprítomné, kde nebezpečenstvo prichádza so západom slnka a príšery nadobúdajú podoby najhroznejších nočných mor... Sem pricestuje na pokyn tajného spolku legendárny lovec prízrakov Van Helsing, aby premohol krvilačného zvodcu grófa Draculu. V boji proti Draculovi sa postaví po boku nehrozenej Anny Valeriovej a snaží sa zbaviť jej rodinu po generácie trvajúcej kliatby...
Hodnocenie:
62 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski