Sledovať film V plném slunci online

Prehrajte si film V plném slunci online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller V plném slunci na !
  Trailer k filmu V plném slunci   Sledovať V plném slunci online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
René Clément
Hrajú:
Alain Delon (Philippe Greenleaf), Maurice Ronet (Philippe Greenleaf), Marie Laforetová (Marge Duval), Erno Crisa (Riccordi), Frank Latimore (O'Brien), Billy Kearns (Freddy Miles)
Krajina:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1960
Popis:
Itálie. Mladý muž, který má za sebou nešťastné dětství, Tom Ripley, se nechá najmout bohatým Američanem, aby doprovodil jeho syna do Spojených států. Neustále a neúnosně ponižován se Tom odhodlá rozmařilého synka zabít. S ďábelskou šikovností se naučí napodobit jeho podpis a zmocní se jeho majetku i milenky. Tato adaptace románu Patricie Highsmith, často přirovnávána k dílu Alfreda Hithcocka, se dočkala roku 1999 nového amerického zpracování ve filmu "Talentovaný pan Ripley ".
Hodnocenie:
78 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski