Sledovať film V Bruggách online

Prehrajte si film V Bruggách online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, krimi, thriller V Bruggách na !
  Trailer k filmu V Bruggách   Sledovať V Bruggách online
Žáner:
drama, komedie, krimi, thriller
Réžia:
Martin McDonagh
Hrajú:
Elizabeth Berringtonová (Natalie), Rudy Blomme (prodavač lístků), Olivier Bonjour (režisér), Mark Donovan (muž s nadváhou), Ann Elsleyová (žena s nadváhou), Colin Farrell (Ray)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Vidět Bruggy a zemřít!

Po fuške v Londýne drsný šéf Harry poverí nájomných zabijakov Raya a Kena, aby sa ukryli v Belgicku. Zatiaľ čo Ken si užíva pamiatky a pokojné prostredie malebného belgického mesta Bruggy, uvravený a akčný Ray sa nudí a zatúži po dobrodružstve. Dovolenka sa však skomplikuje, keď Ray zistí, že šéf Harry ho prikázal zabiť a túto prácičku má vykonať Ken. Lenže Harry vôbec nerátal s tým, že Ray s Kenom sa na výlete tak veľmi spriatelia. A tak bossa čaká ťažká úloha - všetko si bude musieť zariadiť sám!
Hodnocenie:
79 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski