Sledovať film Únos online

Prehrajte si film Únos online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online krimi, mysteriózní, thriller Únos na !
  Trailer k filmu Únos   Sledovať Únos online
Žáner:
krimi, mysteriózní, thriller
Réžia:
Morgan O'Neill
Hrajú:
John Cusack, Azura Skyeová (Kate), Jennifer Carpenterová (Kelsey), Cayleb Long (Wesley), Bill Sage (pan Browning), Dallas Roberts (Carl)
Krajina:
USA, Kanada, Francie
Rok výroby:
2012
Popis:
Policajt Mike je na stope vraha, ktorý uprostred zimy vyčíňa v uliciach Buffala v štáte New York. Po tom, čo Mikeovi zmizne dcéra, sa tento prípad stáva pre neho osobným. Mike je ochotný urobiť čokoľvek, aby zachránil svoju dcéru a dobre vie, že pokiaľ ju nenájde do štyridsiatich ôsmich hodín, už ju pravdepodobne neuvidí nikdy. Fanatický, drsný a nekompromisný policajt Mike Fletcher so svojou partnerkou Kelsey Walkerovou pátrajú po sériovom vrahovi, ktorý uprostred najtuhšej zimy v uliciach Buffala v štáte New York zabíja miestne prostitútky. Vo chvíli, keď psychopat unesie Fletcherovu problémovú dospievajúcu dcéru, ktorú omylom považuje za šľapku, detektív stráca všetok profesionálny odstup a úctu k zákonom. Urobí všetko, aby ju zachránil a vraha zastavil, aj keď mu na to zostáva len 48 hodín.
Hodnocenie:
59 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski