Sledovať film Únos online

Prehrajte si film Únos HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Únos na ČT art, JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Únos   Sledovať Únos online
Žáner:
drama
Réžia:
Mariana Čengel-Solčanská
Hrajú:
Gabriela Dolná (Herecka), Jozef Domonkos (Prezidentov hovorca), Juraj Ďurdiak (Tajný funkcionár), Boris Farkaš (Predseda parlamentu), Kristína Farkašová (Predsedova asistentka), Ján Greššo (Prezident)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2017
Popis:
Dozvědět se pravdu, znamená navždy ztratit iluze.

Posledný deň prvého roku mladej slovenskej republiky sa chýli ku koncu. Všetci oslavujú. Kráľ podsvetia Efendi, aj Prezident. Iba Predseda nemá čo oslavovať. Prezident, ktorému on sám vyšliapal chodník k funkcii, odmietne vymenovať jeho šikovného Chalaniska za ministra. Prezident sa stane nepohodlným. Ako ho prinútiť počúvať, čo chce Predseda? Prezidentovho syna o niekoľko mesiacov neskôr za bieleho dňa organizovaná skupina zmláti a zavlečie do zahraničia. Mladý agent Tajnej služby Oskar, gniavený svedomím, sa prizná vyšetrovateľovi, že sa zavlečenia zúčastnil na príkaz svojich nadriadených. A mafia si počas únosu podala ruky s Tajnými, ktorým šéfuje Predsedov Chalanisko. Oskar sa v strachu o svoj život s pomocou kamaráta Roba ukryje a zdanlivo sa po ňom zľahne zem. Robovo auto o niekoľko mesiacov vybuchne a chlapec, jediný kontakt na Oskara, v ňom zhorí zaživa. Marta sa snaží domôcť spravodlivosti pre seba, pre mŕtveho, pre jeho mamu, pre svojho zavraždeného brata a pre nás všetkých, ktorí sme mlčanlivými svedkami udalostí, na ktoré nikdy nesmieme zabudnúť...
Hodnocenie:
66 %
Sletujte na:
ČT art ČT art Archív a všetky videá relácií televízie ČT art online
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Cinema online

Zoznam epizód

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski