Sledovať film Underground online

Prehrajte si film Underground online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 997 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie Underground na !
  Trailer k filmu Underground   Sledovať Underground online
Žáner:
drama, komedie
Réžia:
Emir Kusturica
Hrajú:
Miki Manojlovic (Marko), Lazar Ristovski (Petar Popara Crni), Mirjana Jokovicová (Natalija), Slavko Stimac (Ivan), Ernst Stötzner (Franz), Srdjan Todorovic (Jovan)
Krajina:
Jugoslávie, Německo, Francie, Maďarsko, Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Velkolepá balkánská freska.

Ve válečném Bělehradu v roce 1941 se přátelé Marko a Blacky zabývají obchodem se zbraněmi, milováním krásných žen a bujarými pitkami. V krátké době povýší na válečné hrdiny a jednoho dne se Blacky musí začít skrývat. Marko jej ukryje spolu s dalšími uprchlíky ve sklepě svého dědečka. Válka pokračuje, uprchlíků přibývá, rodí se děti a ve sklepích se pomalu vytváří autonomní svět. Když se v roce 1944 vrátí mír, udržuje Marko ostatní obyvatele sklepů v nevědomosti - jednak proto, že s pověstí hrdiny dosáhl v titovské Jugoslávii vysokého politického postavení, jednak proto, že se s Blackym nechce dělit o krásnou Natálii, kterou oba milují.
Hodnocenie:
81 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski