Sledovať film Umelá inteligencia online

Prehrajte si film Umelá inteligencia HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online science fiction, thriller Umelá inteligencia na JOJ!
  Trailer k filmu Umelá inteligencia   Sledovať Umelá inteligencia online
Žáner:
science fiction, thriller
Réžia:
Caradog W. James
Hrajú:
Caity Lotz (Ava), Toby Stephens (Vincent), Sam Hazeldine (James), Denis Lawson (Thomson), Pooneh Hajimohammadi (Suri), Lee Nicholas Harris (Implant Soldier Harris)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
V neďalekej budúcnosti sa Británia ocitne uprostred studenej vojny s Čínou a jej ministerstvo obrany pracuje na vývoji robotického vojaka. Keď sa bojový stroj vymkne spod kontroly a dôjde ku krvipreliatiu, šéf vývojového tímu povolá na pomoc expertku v oblasti umelej inteligencie. Ich vzťah čoskoro prekročí puto rýdzo pracovné, a práve vtedy sa udalosti začnú poriadne komplikovať. Nepríliš vzdialená budúcnosť. Medzi Spojeným kráľovstvom a Čínou zúri studená vojna. Britské ministerstvo obrany je presvedčené, že jediná nádej, ako zvíťaziť nad nepriateľom, spočíva vo výrobe robotických bytostí s umelou inteligenciou. Vedec a programátor Vincent McCarthy pracuje v technologickom oddelení, ktoré sa zaoberá výrobou implantátov a protéz pre vojakov zmrzačených v boji. Pri pokuse o vytvorenie umelej inteligencie pre robotického vojaka začína Vincent spolupracovať s nádejnou programátorkou Avou. Výskum sa zdá byť na dobrej ceste a skutočne sa im podarí softvér umelej inteligencie vytvoriť. Všetko sa zmení, keď Avu za podozrivých okolností zavraždia. Ešte predtým však stačila skopírovať svoju myseľ do počítača a Vincent, zničený smrťou milovanej ženy, prenesie jej vedomie do prototypu androida. Ava tak ožíva v novom tele, ale počas ďalšieho programovania dôjde k nehode a umelá Ava utečie. Keď sa o inteligentnom androidovi na úteku dozvie ministerstvo obrany, okamžite chce Avu dopadnúť a vyrobiť z nej stroj na zabíjanie.
Hodnocenie:
60 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski