Sledovať film Údolí včel online

Prehrajte si film Údolí včel online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Údolí včel
  Trailer k filmu Údolí včel   Sledovať Údolí včel online
Žáner:
Drama, Historický
Réžia:
František Vláčil
Hrajú:
Petr Čepek (Ondřej z Vlkova), Jan Kačer (Armin von Heide), Věra Galatíková (Lenora), Zdeněk Kryzánek (Pán z Vlkova), Miroslav Macháček (Hnědý mnich), Josef Somr (Rotgier)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Jeden z najvýznamnejších filmov českej kinematografie. Príbeh filmu sa odohráva v 13. storočí a na postavách dvoch rádových rytierov zobrazuje zápas vyhroteného náboženského fanatizmu s túžbou po jednoduchom ľudskom živote. Český zemiansky syn Ondrej z Vlkova prišiel do rádu ešte ako dieťa. Až po desiatich rokoch odriekavania poznáva, že existuje ešte aj iný svet ako ten, ktorý uzatvárajú múry rádového hradu. Podľahne volaniu domova, rodného Údolia včiel a pokúsi sa o návrat.
Hodnocenie:
79 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski