Sledovať film Tygr a drak online

Prehrajte si film Tygr a drak online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tygr a drak
  Trailer k filmu Tygr a drak   Sledovať Tygr a drak online
Žáner:
akční, dobrodružný, drama, historický, romantický, sci-fi
Réžia:
Ang Lee
Hrajú:
Yun-Fat Chow (Mistr Li Mu Baj), Michelle Yeohová (Yu Shu Lienová), Ziyi Zhangová (Jen Yuová), Chen Chang (Lo), Sihung Lung (Sir Te), Pei-pei Chengová (Jade Foxová)
Krajina:
USA, Hong Kong, Čína, Taiwan
Rok výroby:
2000
Popis:
Nenaplněná láska, hanebná zrada a neporazitelný bojovník v mimořádně zdařilém historicko-romantickém akčním filmu.

Stredoveká cisárska Čína. Krásny a silný Li Mu Baj je jedným z najlepších majstrov najvyššieho bojového umenia svojej doby. Z utajovanej lásky k priateľke a bojovníčke Šu Lien chce ukončiť svoju kariéru. Musí však ešte pomstiť smrť svojho majstra, ktorú spôsobila zákerná bojovníčka Nefritová líška. Tá sa zmocnila tajného kódexu bojových umení z kláštora Wu-Tan a vycvičila si žiačku, krásnu Žen. Dievča ukradne vzácny meč Zelený osud a pomáha svojej učiteľke proti mocným súperom. Netuší však, ako sa Nefritová líška previnila. Mu Baj a Šu Lien ju chcú ochrániť, dokonca umožniť stretnutie s jej milencom, púštnym banditom Luom...
Hodnocenie:
78 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski