Sledovať film Tristan a Isolda online

Prehrajte si film Tristan a Isolda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1230 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tristan a Isolda
  Trailer k filmu Tristan a Isolda   Sledovať Tristan a Isolda online
Žáner:
Akční, Drama, Romantický, Dobrodružný
Réžia:
Kevin Reynolds
Hrajú:
James Franco (Tristan), Sophia Mylesová (Isolde), Rufus Sewell (Lord Marke), David O'Hara (Král Donnchadh), Henry Cavill (Melot), JB Blanc (Leon)
Krajina:
Německo, Velká Británie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Nestarnúci príbeh večnej lásky, spaľujúcej vášne, neutíchajúcej oddanosť, ale aj krutej zrady...

Mnohí veria, že tento príbeh sa naozaj stal. Podľa prastarej keltskej povesti bol Tristan kráľovským synom. Napriek tomu, že chvíľu po narodení sa stal sirotou, bol vychovaný ako rytier a vyrástol v krásneho a čestného muža. Usadil sa na dvore svojho strýka, lorda Marc a pomohol mu zvíťaziť nad mnohými nepriateľmi. Keď sa mal potom lord Marco stať kráľom, musel splniť niekoľko požiadaviek. Jednou z nich bola ženba. Jeho vyvolenou sa stala krásna Isolda. Pre nich pripravovaný nápoj lásky však nešťastnou zhodou náhod vypila nevesta s Tristanom. Napriek tomu, že sa obaja do seba zamilovali, Isolda si splnila svoju povinnosť a vydala sa za Marca. Milenci sa tajne schádzali aj naďalej, ale boli pristihnutí. Tristan musel odísť zo zeme. Bez svojej Isoldy však chradol. V najväčšom zúfalstve sa rozhodol zradiť priateľstvo Marca a nechal pre Isoldu vyslať loď...
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski