Sledovať film Tři přání online

Prehrajte si film Tři přání online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tři přání
  Trailer k filmu Tři přání   Sledovať Tři přání online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Ján Kadár, Elmar Klos
Hrajú:
Rade Markovič (Petr), Tatjana Beljaková (Věra), Bohuš Záhorský (dědeček), Vlastimil Brodský (Karel), Josef Beyvl (ředitel), Josef Kobr (hlasatel)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1958
Popis:
Jakou šanci má pohádka, když ve světě řádí socialistický realismus?

Smutný hrdina příběhu Petr, řadový právník stavebního podniku, se tísní v malém bytě na Žižkově spolu s manželkou a starými rodiči a zoufale zápasí s nedostatkem peněz. Jednou v přeplněném trolejbusu nabídne starému pánovi místo k sezení a za dobrý skutek je štědře obdarován. Neznámý stařík je totiž pohádkový dědeček. Petr od něj dostane kouzelný zvoneček a možnost vyslovit tři libovolná přání. První dvě mu ovšem proklouznou mezi prsty. Pro to třetí si užaslý muž musí vzít čas na rozmyšlenou.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski