Sledovať film Tři muži ve sněhu online

Prehrajte si film Tři muži ve sněhu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 101 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tři muži ve sněhu
  Trailer k filmu Tři muži ve sněhu   Sledovať Tři muži ve sněhu online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Hugo Haas (Továrník Eduard Bárta), Věra Ferbasová (Vera Bártová), Jindřich Plachta (Jan Náprstek), Zdeňka Baldová (Julie Hubácková), Vladimír Borský (Dr. obch. véd. Jaroslav Hájek), Ella Nollová (Jeho matka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Komedie s Hugo Haasem a Jaroslavem Marvanem o záměně dvou hostů v rekreačním středisku.

Mladý doktor Hájek dlouho marně hledal zaměstnání. Štěstí se na něj ale přece jen trochu usmálo - vyhrál soutěž o nejlepší reklamní slogan, kterou vypsal továrník Bárta. Cenou je pobyt v luxusním horském hotelu. V téže době odjíždí do stejného zimního střediska i Bárta, z rozmaru se ovšem rozhodne použít falešné jméno a vydávat se za chudáka. Není tedy divu, že se personál hotelu při ubytovávání těch dvou hostů splete. Nemajetnému mladíkovi se dostává všemožných poct a úsluh, továrník se choulí v kamrlíku bez topení. Navíc se ještě na scéně objeví Bártova roztomilá dcera, a tak na sebe všemožné komplikace nedají dlouho čekat...
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski