Sledovať film Tři Alberti a slečna Matylda online

Prehrajte si film Tři Alberti a slečna Matylda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tři Alberti a slečna Matylda
  Sledovať Tři Alberti a slečna Matylda online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Martin Faltýn
Hrajú:
Lucie Benešová, Miroslav Donutil (Baron), Martin Faltýn, Květa Fialová (Matylda), Moris Issa, Josef Laufer (Advokát Josef)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1994
Popis:
Komedie v níž jde nejen o získání velkého množství peněz.

Komedie Miroslava Horníčka byla původně napsaná pro divadlo. Tato spíše "úsměvná hra" než "bujná veselohra" obsahuje přesně to, co je vlastní i většině Horníčkových textů - vtipný a lehký dialog, který je dobrým východiskem ke zdařilým a vděčným hereckým kreacím. Horníček se v této komedii vrací, tak jako v mnoha jiných svých textech, do minulých let. V tomto případě zhruba do dvacátých let minulého století, děj umístil do Švédska. Zde rozvíjí příběh elegantní neprovdané Matyldy a její půvabné neteře Kristiny. Jejich ustálený, ale nákladný život má zanedlouho změnit otevření tajemné závěti starého pana Söderströma, otce Matyldy a dědečka Kristiny. Ve hře, která nepostrádá ani lehkou detektivní zápletku, však sehrají značnou roli i tři Alberti, muži, jejichž služba u slečny Matyldy je jen zastíracím manévrem skutečných citů.
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski